fbpx

Již třetí ročník Colors of Finance, konference pro finanční profesionály, proběhl v polovině dubna v Dolních Vítkovicích v Ostravě. Největší nezávislá finanční konference a jedna z největších networkingových událostí v Moravskoslezském kraji přivítala více než 500 účastníků a představila na 20 řečníků.

„Jsme rádi, že se Colors of Finance velmi rychle stala významnou událostí, o čemž nás letos přesvědčilo mimo jiné i vyprodání vstupenek v rekordním čase, a to ještě před zveřejněním programu,“ uvedla za organizační tým konference Marta Augustýnková.

Konference i letos dostála svému jménu a nabídla pestrý program: přednášky a workshopy, finanční veletrh, zónu osobního rozvoje i společenský večer. To vše podtrhlo ojedinělé industriální prostředí místa konání v Dolních Vítkovicích.

Přednášky představily aktuality a trendy z finančního světa. Zazněla tak především témata jako digitalizace a paperless a byly představeny moderní nástroje nejen pro porovnání finančních produktů, ale také pro zabezpečení digitální komunikace. O tom, že vystoupili ti nejpovolanější, svědčí jména jako Vlastimil Nigrin, místopředseda představenstva a vrchní ředitel pro oblast obchody a klienti ze skupiny ČSOB Group Broker Management, Michal Řezníček, člen představenstva Direct pojišťovny, nebo specialista na kyberbezpečnost a šifrování komunikace Vladimír Lazecký, který představil unikátní šifrovací nástroj Talkey. Konferencí provázela moderátorka Daniela Písařovicová.

 

Colors of finance 2019

 

Již tradičně byli do programu zařazeni také významní řečníci na poli osobního rozvoje, tentokrát v česko-slovenském zastoupení. Na téma práce s prioritami vystoupil Petr Mára. O tom, že i neúspěchy mohou být přínosem, přesvědčil publikum Ivo Toman. A o tom, jak zvládat stres a trénovat svou mysl, se podělila slovenská freediverka a držitelka několika rekordů Katarína Linczényiová. Kromě toho měli účastníci možnost v rámci workshopů zapracovat na tom, jak připravovat profesionální a trendy prezentace, jak využívat sociální sítě pro získávání klientů anebo jak efektivně používat Apple produkty. Hlavním dějištěm networkingu byl finanční veletrh, který představil více než 35 vystavovatelů z oblasti investic, pojištění, úvěrů, IT a dalších.

Colors of Finance 2020 již zná své datum a místo. Proběhne 15. dubna 2020 v ostravské multifunkční aule GONG v Dolních Vítkovicích. Konference navyšuje počet účastníků a stává se největší nezávislou finanční konferencí v České republice.

 

Colors of finance 2019

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím