fbpx

Colors of Finance, konference pro finanční profesionály, se ve spolupráci s lektory ze vzdělávací společnosti KFP zaměří na trénink finančních poradců v oblasti investic. Odhalí pět nejčastějších omylů, kterých se dopouštějí i pokročilí finanční specialisté. Zároveň prozradí, jak se v záplavě finančních poradců odlišit a stát se vyhledávaným odborníkem na komplexní finanční poradenství.

Ve středu 15. dubna proběhne v ostravském Gongu již čtvrtý ročník Colors of Finance. Konference patří mezi největší networkingové akce v regionu a je platformou pro mezioborovou debatu na poli financí, realit, technologií, vzdělávání, osobního rozvoje a posouvání potenciálu. Na poli vzdělávání se se svými dvěma přednáškami zařadí také vzdělávací společnost KFP.

„Chceme ukázat poradcům, že znalost investic je největší přidanou hodnotou pro klienta a zároveň největší konkurenční výhodou poradce,“ upřesnil Petr Pavlásek, zakladatel společnosti KFP trénink.
 

3 klíčové faktory, které rozhodnout o tom, zda bude vaše investice úspěšná

V prezentaci nabité grafy, čísly a ověřenými faktickými údaji Vám lektor KFP Petr Syrový ukáže 5 velmi závažných omylů, kterých se dopouštějí i pokročilí finanční poradci, nemluvě o těch méně zkušených. Na historických datech od roku 1920 uvidíte důkazy, co kapitálový trh umí, čím Vás může příjemně i nepříjemně překvapit a jak nastavit strategickou alokaci klientova portfolia, aby přežilo i ty nejnáročnější situace, které nás mohou v budoucnosti potkat.

5 největších omylů finančních poradců a bankéřů

Co rozhoduje o 94 % konečného úspěchu vaší investice, přestože o tom řada poradců a bankéřů nemá vůbec tušení? Jak správně nastavit strategickou alokaci, aby vaše portfolio dopadlo dobře, ať se na trzích děje téměř cokoliv? Které osudové chyby můžete udělat při diverzifikaci a jak se jim vyvarovat? To se dozvíte v přednášce Petra Pavláska.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím