fbpx

 

Vzhledem k tomu, že není jasné, jak se situace kolem koronaviru bude vyvíjet, rozhodli se organizátoři konference vyhovět doporučení ze strany Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje a Colors of Finance 2020 přesunout na podzim, a to na čtvrtek 15. října 2020.

Pokud účastníci již mají svou vstupenku, pak zůstává platná i pro nový termín. Pokud si však přejí svou vstupenku vrátit, mohou se obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zásahy do programu by měly být minimální. Účast potvrdili všichni hlavní řečníci na poli osobního rozvoje a motivace, tedy Petr Ludwig, Dan Přibáň a Eliška Vyhnánková, stejně jako Vladimír Pikora a Dominik Stroukal. Účastníci nepřijdou ani o možnost zakoupit si knihy od populárního nakladatelství Jan Melvil Publishing a budou moci přihlížet natáčení rozhovorů s vybranými řečníky pro DVTV. Organizátoři dále přidávají produktové přednášky a přednášky zaměřené na fintech a big data.

„Věříme, že se situace na podzim již uklidní a že se se všemi na naší konferenci uvidíme. Jsme rádi, že je i letos velký zájem nejen ze strany účastníků, ale také partnerů. Posunutí nás sice netěší, ale díváme se na věc pozitivně, a proto využijeme následující měsíce pro jednání s dalšími partnery a řečníky, kteří mohou být přínosem pro naši konferenci v dalších ročnících,“ upřesnila Marta Augustýnková, PR manager konference.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím