fbpx

 

Vzhledem k tomu, že není jasné, jak se situace kolem koronaviru bude vyvíjet, rozhodli se organizátoři konference vyhovět doporučení ze strany Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje a Colors of Finance 2020 přesunout na podzim, a to na čtvrtek 15. října 2020.

Pokud účastníci již mají svou vstupenku, pak zůstává platná i pro nový termín. Pokud si však přejí svou vstupenku vrátit, mohou se obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vstupenku je možné stornovat do 31. 5. 2020. 

Zásahy do programu by měly být minimální. Účast potvrdili všichni hlavní řečníci na poli osobního rozvoje a motivace, tedy Petr Ludwig, Dan Přibáň a Eliška Vyhnánková, stejně jako Vladimír Pikora a Dominik Stroukal. Účastníci nepřijdou ani o možnost zakoupit si knihy od populárního nakladatelství Jan Melvil Publishing a budou moci přihlížet natáčení rozhovorů s vybranými řečníky pro DVTV. Organizátoři dále přidávají produktové přednášky a přednášky zaměřené na fintech a big data.

„Věříme, že se situace na podzim již uklidní a že se se všemi na naší konferenci uvidíme. Jsme rádi, že je i letos velký zájem nejen ze strany účastníků, ale také partnerů. Posunutí nás sice netěší, ale díváme se na věc pozitivně, a proto využijeme následující měsíce pro jednání s dalšími partnery a řečníky, kteří mohou být přínosem pro naši konferenci v dalších ročnících,“ upřesnila Marta Augustýnková, PR manager konference.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím