fbpx

DEN PRO PROFESIONÁLY

Odborná konference
15. dubna

Po třech úspěšných ročnících odborné konference přichází ročník čtvrtý.

Přednášky se již tradičně zaměří na aktuality a trendy z finančního světa. Ročník 2020 bude klást důraz na panelové diskuse za účasti odborníků z oboru. Kromě toho nabídne konference pestrý program se zaměřením na produktové workshopy, vzdělání, osobní růst a rozvoj obchodních dovedností, a to pod taktovkou významných osobností a známých jmen.

Konference je zároveň jednou z největších networkingových událostí v regionu. Hlavním dějištěm networkingu bude finanční veletrh a nově také chill-out relaxační zóna s doprovodným programem na podporu navazování nových  ontaktů. V rámci veletrhu se představí na 80 vystavovatelů z oblasti investic, pojištění, úvěrů, fintechových společností i vzdělávacích organizací a dalších.

To vše podtrhne ojedinělé industriální prostředí Dolních Vítkovic.

 

DEN PRO LAICKOU VEŘEJNOST

Veletrh a prezentace finančních produktů
16. dubna

Colors of Finance roste a s ní i její potřeba společensky odpovědných aktivit. Ročník 2020 se proto ve druhém dni zaměří na rozvoj finanční gramotnosti. Právě nízká finanční gramotnost je totiž považována za jednu z klíčových příčin nezvládaného zadlužení v české společnosti.

Speciální zábavně-vzdělávací program bude připraven pro školy, sportovní kluby a širokou laickou veřejnost. Důležitou součástí programu bude produktová výstava, možnosti konzultace s odborníky a takové přednášky a  orkshopy,
které budou reagovat na aktuálně nejpalčivější témata. I v druhém dni bude do doprovodného programu zařazena vystoupení se zaměřením na vzdělání a osobní rozvoj.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím