fbpx
Mojmír Urbánek

Mojmír Urbánek

majitel a generální ředitel společnosti SAB servis

Panelová diskuse: Digi fórum

Mojmír Urbánek je zakladatel servisní a inovátorské firmy ve finančních služnách SAB servis. Na trhu poradenství působí od roku 2003, kdy začínal jako investiční poradce a následně hledal cesty k stále lepšímu servisu pro klienty, až v roce 2013 založil SAB servis, který podporuje finančně poradenské firmy a finanční poradce na trhu. Od počátku je firma velkou měrou zaměřená na technologie a využívá moderních trendů řízení a podpory a během krátké doby se stala nejrychleji rostoucí společností na českém trhu. V současné době podporuje víc jak 2000 poradců.

Petr Ludwig

Petr Ludwig

publicista, konzultant a speaker

Téma: Nastavení mysli: Jak změnit svoje myšlení

Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, kterého se v ČR prodalo přes 100.000 výtisků. Kniha je přeložena již do 10 jazyků a letos vyšla v USA u jednoho z největších vydavatelství na světě.
Před deseti lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.
Petr se dlouhodobě zaměřuje na popularizaci kritického myšlení ve společnosti. Je autorem pořadu Deep Talks, jednoho z nejsledovanějších podcastů v ČR, jehož tématem jsou hodnoty a smysl práce/život. Dlouhodobě žije v Praze a New Yorku.

Ivana Bystroňová

Ivana Bystroňová

lektorka, organizátorka akce www.ostravamapotencial.cz

Panelová diskuze: Profesionalizace finančních poradců

Svou pracovní kariéru zaměřila na obchod. V síťovém prodeji nebo v kreativním prostředí rádia, v bance, při práci makléře i ve vedení realitní kanceláře, vždy pracovala s lidmi. Mnoho let se věnuje svému osobnímu rozvoji, vstřebává témata, která podporují duchovní růst a inspiraci, soulad a harmonii. Velkou radost a naplnění jí přináší každý den, kdy může školit. Zaměřuje se na tréninky telefonování, osobnostní Typologie nebo překonávání námitek, Silné stránky a Hodnoty jednotlivců a firem.

Vladimír Pikora

Vladimír Pikora

analytik finančních trhů a makroekonom, ekonom v poradenské společnosti Next Finance, autor několika knih

Téma: Finance a umělá inteligence

Vladimír je v čele analytického týmu ve společnosti Next Finance, do které přišel v roce 2006 z Volksbank z pozice hlavního ekonoma. V Next Finance koordinuje přípravy analýz a prognóz a vede sekci modelování makroekonomických indikátorů a modelování obchodování na devizových a peněžních trzích. Od roku 2001 je členem České společnosti ekonomické. Je autorem několika knih a nositelem ceny čtenářů Magnesia Litera. V roce 2019 vyšla jeho nejnovější kniha s názvem S Androidkou v posteli, kterou napsal společně se svou ženou Markétou Šichtářovou.

Zdeněk Habr

Zdeněk Habr

Bussiness Support Manager ve společnosti EFPA Czech Republic

Panelová diskuze: Profesionalizace finančních poradců

Zdeněk pracuje v oblasti financí a vzdělávání již více než 28 let. Od roku 1991 působil v bankovnictví a pojišťovnictví, a to jako obchodník, manažer, lektor a člen projektových týmů.Před pěti lety se vydal na vlastní cestu a věnuje se vzdělávání, vedení tréninků a workshopů, obchodu, řízení a rozvoji svých kolegů v týmu.Spolupracuje s asociací EFPA ČR jako Business Support Manager pro EFA (European Financial Advisor) a EFP (European Financial Planner) poradce, dále jako člen zkušební komise a lektor.

Eliška Vyhnánková

Eliška Vyhnánková

konzultantka pro sociální sítě

Téma: Jak si získat sociální sítě

Eliška už devět let učí firmy, jak používat sociální sítě. Má za sebou stovky seminářů pro tisíce účastníků a desítky klientů. Založila semestrální vzdělávací projekt Social Media Akademie. Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce a je porotkyní marketingových soutěží. Její články můžete najít v titulech jako Marketing & Media, Strategie, Tyinternety, Lupa.cz a MediaGuru.

Jakub Tomoszek

Jakub Tomoszek

kreativec

Téma: 9 tipů a triků jak si vytvořit sexy prezentaci

Jakub Tomoszek je ředitel ve společnosti Avogado Legal a působí také jako kreativec a konzultant pro tvorbu prezentací. Jeho služby využívají jednotlivci, menší společnosti, ale také velké korporáty a přední finanční instituce. Mimo jiné stojí také za částí kreativy pro Colors of Finance.

Petr Pavlásek

Petr Pavlásek

zakladatel společnosti KFP trénink, spolumajitel společnosti KFP online a spoluautor simulace Finanční svoboda

Téma: 3 klíčové faktory, které rozhodnou o tom, zda bude Vaše investice úspěšná

Petr má 8 let ekonomického vzdělání, 8 let praxe v bankovnictví a 25 let praxe ve finančním poradenství. Začínal ve Státní bance Československé, později působil na nejrůznějších manažerských pozicích v Komerční bance a Moravia bance. Má 22 let praxe ve vzdělávání finančních profesionálů zaměřených na komplexní finanční poradenství pro bonitní klienty a podnikatele. Umí skvěle propojovat odborné dovednosti v investicích s využitím v obchodní praxi poradců a bankéřů. V roce 2005 založil společnost KFP trénink, která vzdělává a připravuje nejlepší finanční poradce a bankéře ČR a SR na certifikaci European Financial Advisor a European Financial Planner. Petr je spoluautor světově unikátní simulace Finanční svoboda. Od roku 2018 je spolumajitel společnosti KFP online, která přenáší nejlepší poradenské know how do online světa.

Petr Syrový

Petr Syrový

lektor odborných poradenských dovedností a šéf analytických týmů ve společnostech Fichtner s.r.o. a KFP s.r.o.

Téma: 5 největších omylů finančních poradců a bankéřů

Petr Syrový se ve financích pohybuje už téměř 20 let. Kromě jiného byl analytikem České spořitelny, aktuálně je šéfem analytického týmu Fichtner s.r.o. a KFP s.r.o. 13 let působí jako lektor odborných poradenských dovedností se specializací na finanční matematiku, kapitálové trhy a především investiční poradenství. Petr školí nejlepší finanční poradce a bankéře v ČR a SR. Je autorem 7 knih z nakladatelství GRADA o osobních financích s více než 15.000 prodanými výtisky. Mezi jeho nejznámější tituly patří Investování pro začátečníky a Osobní finance. Kromě toho je také autorem několika poradenských kalkulaček, finančních software a stovek článků z oblasti osobních financí (Mladá Fronta DNES, Poradenství a Finance, Osobní finance, E15, www.Penize.cz atd.

Dominik Stroukal

Dominik Stroukal

autor první české knihy o bitcoinu, hlavní ekonom finanční skupiny Roklen, zakladatel společnosti bit agency

Téma: Kryptoměny 10 let poté - dávají stále smysl?

Dominik Stroukal je hlavní ekonom finanční skupiny Roklen. Vyučuje na VŠ CEVRO institut, je autorem několika knih, provází pořadem Kdo to platí? na MALL.TV, je šéfredaktorem časopisu Trade-off a vede společnost bit agency.
Je autorem první české knihy o Bitcoinu (2015) a dalších kryptoměnách (2018). V roce 2019 mu vyšla kniha Ekonomické bubliny.

Dan Přibáň

Dan Přibáň

český novinář, režisér a cestovatel

Téma: Když se chce...

Dan Přibáň je český novinář, režisér a cestovatel. Mezi lety 2002 a 2008 pracoval jako redaktor pro iDNES a také pro časopis ABC. Následně byl po dva roky šéfredaktorem populárně-vědeckého časopisu VTM Science. V současné době působí jako nezávislý novinář a věnuje se zejména cestovatelským výpravám po exotických zemích. V říjnu 2012 odstartoval cestovatelský projekt, jímž je expedice „Trabantem kolem světa“.

Ing. Filip Štroch

Filip Štroch

profesionál v oblasti digitální a marketingové strategie firem

Téma: Papírový zápisník v digitální době, aneb jak ulevit přírodě a zároveň sobě

Filip Štroch je profesionál v oblasti digitální a marketingové strategie firem. Má silné průmyslové zázemí a více než 10 let zkušeností v mezinárodním marketingu. Pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Nabbi nebo TonerPartner. Jeho specializací je marketingová automatizace, e-mail a messenger marketing. V Česku distribuuje nekonečně znovupoužitelný digitální zápisník Rocketbook, díky kterému tisíce Čechů zapisuje poznámky udržitelným způsobem s automatickým převodem do digi formátu.

Kateřina Řiháková

Kateřina Řiháková

Ředitelka strategických partnerů ve společnosti Direct pojišťovna, a.s.

Téma: Pojištění pro živnostníky a střední firmy: cíleně, nebo nějak?

Věděli jste, že v České republice má své podnikání pojištěno jen 8 % živnostníků? A to jen proto, že jim pojištění přijde moc složité a nechtějí řešit další papírování. A právě pro tyto podnikatele Direct připravil produkt Pojištění podnikání. Díky němu mohou klienti i poradci sjednat pojištění jednoduše online bez zbytečného papírování za 15 minut. Pojistíte tak budovy, zásoby, stroje, elektroniku a vybavení, odpovědnost za újmu i přerušení provozu. Pojištění podnikání totiž nemusí být žádná věda a vám může přinést nové obchodní příležitosti.

Libor Picek

Libor Picek

jednatel ve společnostech MOJE INTELIGENTNÍ ADMINISTRATIVA SYSTÉM a První moravská společnost

Panelová diskuze: Digi fórum

Libor Picek se v oblasti pojišťovnictví a financí pohybuje 17let. Je majitelem PRVNÍ MORAVSKÉ SPOLEČNOSTI, spol s r.o. - úspěšného brandu BROKER OFFICE, servisní organizace pro finanční a pojišťovací poradce. Dále je majitel společnosti MOJE INTELIGENTNÍ ADMINISTRATIVA systém, s.r.o., která se zaměřuje na vývoj software pro finanční a pojišťovací trh. Mezi vytvořené špičkové produkty patří administrativní systém MIA, aplikace pro správu rodinného cashflow a pojištění rizik SÁRA a brUno, komplexní řešení pro finační společnostii MIA systém, kterého jsou součástí online srovnávač a sjednávač na neživotní pojištění, hypokalkulačka a další aplikace.

Tomáš Šimek

Tomáš Šimek

majitel kanceláře RE/MAX Delux

Panelová diskuse: Legislativní změny a novinky pro realitní činnost

Začínal jsem jako běžný makléř v jedné nejmenované realitní kanceláři (která se již dávno rozpadla), kde jsem byl ze všech nejúspěšnější - jednoduše proto, že věci dotahuji do konce, chovám se vždy profesionálně, mám rád lidi a ke klientům jsem empatický. Finančně jsem byl v té kanceláři spokojen, avšak ostatní skutečnosti mne velmi trápily! Chtěl jsem pro klienty jenom to nejlepší, svoji práci dělat čestně a kvalitně, což mi nebylo umožněno. Dost mi vadily tristní advokátní služby, nevýhodné smlouvy a zejména MLM (Multi Level Marketing), na kterém profitovali hlavně manažeři a další osoby na vrcholu pyramidy – která se, jak už to u takových společností bývá, stejně časem zřítila! Rozhodl jsem se dělat reality jinak – kvalitně! Jenomže tenkrát jsem jako začínající makléř neměl prostředky k tomu koupit franšízu a zapojit se do úspěšné sítě. Založil jsem si proto svoji kancelář, která byla defakto kopií RE/MAX. Poté jsem se v roce 2013 po úspěšném podnikání chtěl zapojit do franšízy, avšak moje bývalá manželka a spolumajitelka firmy byla proti. Proto mi nezbývalo nic jiného, než budovat svou značku – avšak nikdy jsem nebyl schopen dohnat náskok RE/MAX. Moje marketingová strategie byla jednoduchá – silná místní a česká kancelář! I když jsem dřel od rána do večera, propast v KNOW-HOW, vzdělanosti, budoucnosti, počtu transakcí, marketingu, povědomí o značce atp. se zvětšovala. Nakonec jsem z toho všeho vyhořel a rozvedl jsem se.

Jan Laštůvka

Jan Laštůvka

CEO a zakladatel Lemonero

Téma: Fintech a Big Data jako cesta k záchraně globální ekonomiky

Jan Laštůvka je CEO & zakladatel Fintech startupu Lemonero. Ve firmě je zodpovědný za strategické řízení a globální expanzi. Dříve založil a vedl globální analytickou firmu MonkeyData, která je dnes předním hráčem v oblasti eCommerce analytiky a má 30 000 zákazníků ve více než 100 zemích. V oblasti eCommerce a Fintechu se pohybuje více než 10 let a jeho vizí je pomáhat malým a středním firmám růst. V rámci společenských aktivit Jan založil vzdělávací platformu “Future Education Initiative” , je součástí globálního think-tanku Aspen Institute a absolventem prestižního mezinárodního leadership programu AYLP.

Jindřich Fialka

Jindřich Fialka

CEO & Lead Designer v Greenest Company a Q Designers
Mentor v Impact HUB , ESA BIC a Google Launchpad

Spojení přírody a technologií pro lepší pracovní prostředí

Jindřich Fialka staví inovace s pozitivním dopadem na lidi a na svět. Vede inovační studio Q Designers a založil The Greenest Company, která spojováním přírody a technologií zlepšuje pracovní prostředí. Stojí za značkou Conscious & Craft, která dělá udržitelný design. Jako mentor pomáhám startupistům v inkubátorech Impact HUB, ESA BIC a Google Launchpad.

Zdeněk Sluka

Zdeněk Sluka

generální ředitel a předseda představenstva Broker Trust

Panelová diskuse: Profesionalizace finančních poradců

Zakladatel, majitel a hlavní vizionář Broker Trustu. Úspěšný investor. Nohama stojí pevně na zemi, a přitom se dívá za horizont budoucnosti finančního poradenství. Ještě před založením prvního a největšího broker poolu spoluzakládal finančně poradenskou společnost Sophia Finance. Na finančně-poradenském trhu se tak pohybuje více než 20 let.

Vlastimil Nigrin

Vlastimil Nigrin

Místopředseda představenstva a vrchní ředitel pro oblast obchody a klienti v Hypoteční bance

Téma: HYPOTÉKA 21

Vlastimil Nigrin absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor ekonomická statistika. Dále absolvoval Graduate School of Banking v americké Louisianě a řadu manažerských kurzů. V letech 2002 – 2004 zastával funkci provozního ředitele a člena představenstva v eBance. Odborné zkušenosti získal jako Senior Project Manager v Home Credit Finance Bank v Moskvě, kde se podílel na přípravě nového obchodního modelu. Před nástupem do Hypoteční banky působil jako ředitel externího prodeje v České spořitelně. Od 1. června 2008 jako náměstek generálního ředitele pro věci obchodní řídí obchodní týmy Hypoteční banky. Členem představenstva Hypoteční banky byl jmenován na jednání dozorčí rady dne 12. února 2009.

Pavel Jílek

Pavel Jílek

Account manažer pro externí distribuci, Komerční pojišťovna

Téma: ELAN oblékl nové SAKO

 

Michal Pazdera

Michal Pazdera

Spoluzakladatel a spolumajitel JUSTO Česká republika

Téma: Legislativní změny a novinky pro realitní činnost

Michal je specialista na propojení realitní oblasti a práva. Jeho oblíbenou činností je zapojení právních otázek do každodenní činnosti makléřů i realitních kanceláří formou softwaru, procesů, školení i dokumentace. Mezi jeho oblíbená témata patří AML, GDPR, NOZ, ochrana spotřebitele, PENB a další právní speciality v návaznosti na řízení kanceláře a realitní transakce. V realitách působí 11 let. Ve svých 27 letech působil na pozici generálního ředitele české realitní sítě. Vykonával funkci předsedy dozorčí rady Realitní komory České republiky. V roce 2015 spoluzaložil společnost JUSTO, která je realitní sítí se specializací především na právní podporu a vzdělávání. Je optimistou, který stále věří ve zlepšení realitní pověsti.

 

DALŠÍ ŘEČNÍKY PRO ROK 2020 POSTUPNĚ ODTAJNÍME,
sledujete nás na webu i sociálních sítích.

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím