Články se štítkem: rozhovor

Životní pojištění můžete upravovat podle životní situace i v průběhu trvání smlouvy

Životní pojištění nám nemůže vrátit zdraví, ale může další život podstatně ulehčit. Pokud je nastaveno správně. A podle průzkumu, který si Kooperativa nechala zpracovat, tomu tak často bohužel není. Jak upozorňuje Petr Procházka, ředitel Úseku pojištění osob v Kooperativě, pojistná částka a pojištěná rizika by se měla odvíjet od životní situace klienta.

rozhovory / / 17. 12. 2020

číst dále

Příběhy českých značek: We are Ferdinand

Se svými podnikatelskými aktivitami začal již jako dítě. Měl touhu přinést na český trh něco nového, něco vlastního. Ve svých 16 letech tak začal vyrábět designové ponožky We are Ferdinand a dnes spolupracuje s významnými designéry. “Děláme ojedinělé designy s českými designéry například s Maximem Velčovským, Eliškou Podzimkovou nebo Tomski & Polanski a mnoho dalších... A to je to, co děláme jinak a je to přidaná hodnota,” říká Salvátor Soška, spoluzakladatel We are Ferdinand.

rozhovory / / 17. 12. 2020

číst dále

EFFIE 2020 jde do finále, vyhlášení proběhne on-line

Soutěž marketingové efektivity zná své finalisty. Porota v říjnu vybrala 43 kampaní, z nichž vzejdou vítězové jednotlivých kategorií a hlavní cena Grand Prix pro rok 2020. EFFIE je celosvětová soutěž efektivity reklamy a komunikace, jejíž národní variantu organizuje Asociace komunikačních agentur (AKA). Na to, jaký byl o soutěž zájem a jak se na letošním ročníku odrazila koronavirová pandemie, jsme se zeptali ředitele AKA, Marka Hlavici.

rozhovory / / 13. 11. 2020

číst dále

Vladimír Pikora: Výnosné investice jsou nemovitosti, drahé kovy i služby pro seniory

„V Evropě se bude hezky žít. Budeme zde mít lepší sociální systém, lepší životní prostředí, ale budeme pod vlivem Číny,“ tvrdí český analytik finančních trhů a makroekonom Vladimír Pikora.

finance / rozhovory / / 13. 08. 2020

číst dále